Sulama Hidroforu Periyodik Kontrolü

Sulama hidroforu şebeke suyunun yetmediği ve daha çok sulamanın yapılması gerektiği yerlerde kullanılır. Yüksek performanslı bir ürün olan sulama hidroforları bahçelerde, tarlalarda, şebeke suyunun yetmediği yerlerde kullanılır. Derin sularda ve su depolarındaki suyu kolayca istenilen yere kadar götürülerek kullanılırlar. Su basmış yerlerde tahliye için de kullanılan sulama hidroforları bunlar gibi önemli işler görmektedirler.

Yukarıda belirtilen işlere yarayan sulama hidroforları basınçlı bir ekipman olduğu için mutlaka bakım ve kontrolleri yapılmalıdır. Her hangi bir kazaya sebebiyet vermemesi için periyodik olarak kontrollerinin yapılması gerekir. Sulama hidroforu kontrolleri İş ekipmanları kullanımında sağlık ve güvenlik şartları yönetmeliğine ve bu yönetmelikte belirtilen standartlara uygun olarak kontrolleri gerçekleştirilmelidir.

Femko mühendisleri sulama hidroforu kontrollerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirilen kontroller sonucunda sulama hidroforu kontrol raporu hazırlanır ve firmaya sunulur.

Diğer Hizmetlerimiz