Kazıcı Beko Loder Periyodik Kontrolü

Gelişen teknoloji ile birlikte artık ağır yükleri kaldırmakta kolaylaştı. Ağır yükleri kaldırmak için kullanılan Kazıcı iş makineleri önündeki kepçe yardımı ile yükleri kaldırır ve istenilen yere boşaltır. Beko Loder olarak ta bilinen Kazıcı iş makinesi hem kazıma hemde yükleme işlemlerini yapmaktadır.

Kısa mesafeler için taşımaya elverişli olan Kazıcılar uzun mesafelerde taşıma için uygun değildir. Kazcı beko loder’ler sert olmayan kazılması kolay zeminleri yani yumuşak zeminleri kazmak için kullanılır. Kum, toprak, çakıl ve moloz gibi malzemeleri kazıma, taşıma ve yükleme işlerini yapmaktadır. Kömür ocaklarında da kullanılan bu iş makinesi yumuşak zeminleri kazıma da yapabilmektedir.

Kazıcıların ön taraftan kazmak ve arka taraftan da yükleme işlerini yapanları da vardır. Benzinli ve dizel yakıt seçenekleri bulunan kazıcı Bekoloder’lerin kepçe kısmındaki yer hidrolik sistem ile çalışmaktadır. Ağır ve pahalı olan bu iş makineleri herhangi bit kazaya sebebiyet vermemesi için mutlaka bakım kontrolleri İş ekipmanları kullanımında sağlık ve güvenlik şartların yönetmeliğin tabiidir.

Femko uzman mühendisleri ile gerçekleştirdiği Kazıcı yükleyici kontrollerini büyük bir tititzlikle yapmaktadır. Yapılan bu kontroller sonucunda uygunluk raporu hazırlanır.

Diğer Hizmetlerimiz