Hareketli Cephe İskelesi Periyodik Kontrolü

Günümüzde hareketli cephe iskeleleri zor alanlardaki işleri kolaylıkla yapmamızı sağlayan araçtır. Hareketli cephe iskeleleri binalarda, bacalarda, gemilerde, araçların yapımında, bakımında, onarımında veya boyanmasında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Güçlendirilmiş kule ve yatay platform tasarımı ile güvenlikli hale gelen ve çift motor sistemi ile çalışan hareketli cephe iskelesi kontrolleri mutlaka yapılmalıdır.

Genellikle inşaat cephelerinde kullanılan hareketli cephe iskelesi normal iskelelere göre çok daha avantajlı ve kullanımı kolaydır. Tüm binanın cephesini kaplamak yerine istenilen bölgeye aşağı yada yukarı inip çıkarak daha rahat ve kolay çalışma imkanı sunar.

Son derece güvenlikli üretilen bu hareketli cephe iskelelerinin bakımları periyodik olarak kontrolleri yapılmalıdır. İş ekipmanları kullanımında sağlık ve güvenlik şartları yönetmeliğine tabiidir. Bu yönetmelikte belirtilen ilgili standartlara göre hareketli cephe iskelesi periyodik kontrol süresi 1 yıl dır. Femko uzman mühendisleri hareketli cephe iskelesi kontrollerini büyük titizlikle gerçekleştirmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz