Sahne Platformu Periyodik Kontrolü

Sahne platformu adından da anlaşılacağı gibi tiyatro, konser gibi alanlarda bulunan sahneleri aşağı yukarı kaldırıp indirmeye yarayan kaldırma aracına sahne platformu denir. Sahne platformları özel olarak üretilen mekanik sistemlerdir.

Sahne platformları geniş alandaki ağırlığı bir sahneyi kaldırdığı için mutlaka bakım ve kontrollerinin periyodik olarak yapılmalıdır. Sahne platformlarının periyodik kontrolleri iş ekipmanları kullanımında sağlık ve güvenlik şartları yönetmeliğine ve bu yönetmelikte belirtilen standartlara uygun olarak yapılmalıdır.

İş sağlığı ve güvenliğine göre yapılan kontroller avrupa standartlarında dır. Avrupa standartlarına göre yapılan kontroller ise her zaman geçerlidir. Yapılan bu kontroller sonucunda uygunluk raporu hazırlanır.

Femko, sahne platformları kontrolleri sonucunda sizler için uygunluk raporu hazırlayarak sizlere sunar. Tüm bu kontroller femko mühendisleri tarafından büyük titizlikle yapılmaktadır. Akredite olan kuruluşumuz diğer tüm kaldırma iletme ekipmanlarınızın da kontrollerini gerçekleştirmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz