Oto Bakım Lifti Periyodik Kontrolü

Oto bakım liftleri küçük ve büyük araçları ortalama 2 metre yukarı kaldırmaya yarar. Araçları yukarı doğru kaldıran oto bakım liftleri mekanik ve hidrolik sistemle çalışan çeşitleri bulunmaktadır. Mekanik olan oto bakım liftleri sık sık arıza verdiği için genellikle hidrolik sistemler tercih edilmektedir.

Az ses çıkartan gürültüsüz oto bakım liftleri enerji tasarruflu bir sistemdir. Küçük bir elektrik motoru ile sistemi çalıştıran hidrolik oto bakım liftiküşük işletmelerden en büyüğüne kadar bir çok firma sahibi kullanmaktadır. Özellikle sanayilerde hemen hemen hepsinde kullanılan bakım liftlerinin bakımları ise oldukça kolaydır.

Oto bakım liftleri İş ekipmanları kullanımında sağlık ve güvenlik şartları yönetmeliğine ve bu yönetmelikte belirtilen standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Yapılan bu kontroller sonucunda uygunluk raporu hazırlanır.

Femko uzman mühendis ekibi ile oto bakım lifti kontrollerini gerçekleştirmektedir. Oto bakım liftlerini iş sağlığı ve güvenliği yönetmeliğine göre yılda 1 defa kontrollerini yapmaktayız.

Diğer Hizmetlerimiz